Jdi na obsah Jdi na menu
 


Facebook končí 15. března 2011

11. 1. 2011

FACEBOOK WILL END ON MARCH 15th! napsali v sobotu na Weekly World News. A nikoho už asi nepřekvapí, že tuhle zprávu vzala řada lidí vážně.


Mark Zuckerberg oznámil, že Facebook bude ukončen v březnu. Správa webu se stala příliš stresující.

"Facebook se vymkl kontrole," uvedl Zuckerberg na tiskové konferenci mimo jeho Palo Alto kanceláře, "a stres řízení této společnosti zničil můj život. Musím ukončit všechny šílenství. "

Zuckerberg dále vysvětlil, že od 15. března uživatelé nebudou mít přístup k Facebooku své účty.

"Po 15.března celé webové stránky vypne," řekl Avrat Humarthi, viceprezident pro technické záležitosti na Facebooku. "Takže pokud jste někdy chtěli vidět své fotky znovu, doporučuji vám si je z internetu. Nebudete moci dostat je zpět, jakmile Facebooku ukončí podnikání. "

Zuckerberg uvedl, že rozhodnutí o vypnutí Facebooku bylo obtížné, ale že si nemyslí, lidé budou naštvaní.

"Já osobně si nemyslím, že je to velký problém," řekl v soukromém telefonickém rozhovoru. "A abych byl upřímný, myslím, že je to k lepšímu. Bez Facebook, lidé budou muset jít ven a dělat opravdové přátele. To je vždycky dobrá věc. "

Někteří uživatelé Facebooku na slyšení byli rozzuření šokující zprávu.

"Co mám dělat, aniž by Facebook?" Řekl Denise Bradshaw, student střední školy z Indiany. "Můj život se točí kolem něj. Jsem na Facebooku a alespoň 10 hodin denně. Co teď budu dělat se všemi, že volný čas? "

Nicméně, rodiče po celé zemi zažívají dlouho očekávané pocit úlevy.

"Jsem rád, že Facebook je noční můra skončila," řekl Jon Guttari, jeden rodič z Detroitu. "Teď jsem teenager tvář nebude přilepený k obrazovce počítače celý den. Možná bych mohl mít i rozhovor s ní. "

Facebook je v současné době zařazen jako jeden z nejbohatších firem na světě, se ekonomové odhad její hodnota kolem 7,9 miliardy.

Ale Zuckerberg zůstává klidný těchto obvinění. Říká, že bude stát za svým rozhodnutím dávat Facebooku sekeru.

"Nezajímá mě o peníze," uvedl Zuckerberg. "Chci jen můj starý život zpátky."

Facebook Corporation naznačuje, že uživatelé odstranit všechny své osobní údaje z webových stránek do března 15. místě. Po tomto datu, všechny fotografie, poznámky, odkazy a videa bude trvale vymazán.


Jsou ale mezi  námi tací, které si myslí, že je to nic než podaz. Uvidíme. co se stane.

Každopádně si můžeme udělat zálohu profilu zde: https://www.facebook.com/download/?h=a4e041cc620d96eb2b1334e1d407b0ba . Návod, jak postupovat je ZDE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář