Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Co je to Taskeng.exe?

12. 11. 2010

Obecně platí, že taskeng.exe není virus. Je to součást úloh systému Windows Plánovač subsystému. Pokud je soubor umístěn v adresáři system32 je to legitimní součást OS. Pokud je to jinde v systému, mohlo by to být malware maskovaná jako legitimní součást systému Windows.

Jak zabráním načítání taskeng.exe ?

Pokud tento program je načítání každém spuštění počítače by to mohlo být v libovolném počtu míst pomocí systému Windows automaticky načte program. Proto doporučujeme stáhnout a spustit bez Startup Control Panel, aby rychle a správně vypnout tento program z automatické spuštění. Jestli nemáte plán na využití programu spojené s taskeng.exe doporučujeme namísto zakázání procesu od spuštění odinstalovat program. Další informace o odinstalaci programů pro Windows lze najít na dokumentu CH00347.

Otázky týkající se taskeng.exe

Pokud jste v nedávné době stále chyby s taskeng.exe to doporučuji odinstalovat nebo re-instalovat žádné programy, v poslední době, které mohou mít vygenerovala tuto chybu. Pokud to nepomůže vyřešit váš problém nebo nemáte nainstalován žádný program v poslední době snaží obnovení systému Windows zpět do nedávné zálohování systému Windows. Kroky na to, jak to udělat, lze nalézt na dokumentu CH000589.

Pokud to nepomůže zkuste použít některý z ostatních počítačů Doufám, že on-line pomoc návrhy.

Kde mohu stáhnout taskeng.exe?

Pokud jste stále chybí taskeng.exe souboru chyby či jiné chyby s taskeng.exe souboru doporučujeme re-instalaci programu, odinstalovat a znovu nainstalovat, nebo zkontrolujte jestli jsou nějaké aktualizace k dispozici pro program přidružený k souboru namísto pokusu o kopírování novou verzi tohoto souboru do počítače. Soubor chyby jsou často způsobeny více než jen jeden chybí nebo je poškozen soubor a kopírování pouze jeden soubor by mohl způsobit další problémy.

 

 

(c) Petr, Computerhope.com

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ampronixtech171@yahoo.com

(OliviaU, 31. 8. 2016 0:25)

Skvělé místo. Děkuji za sdílení.
Olivia při http://www.ampronix.com/

as

(fa, 15. 11. 2015 17:39)

Česky by to nešlo?

Re: as

(Virtual, 22. 2. 2016 4:07)

to znamena preinstalovat operacni system takzvane Windows