Jdi na obsah Jdi na menu
 


7 nejlepších antivirů na českém trhu

14. 8. 2010

Antivirů existuje hodně a tím, že jsem měl zavirovaný počítač, tak jsem zkoušel různé antiviry.

Ze začátku jsem měl Ashampoo Antivirus, který odhalil všechny viry (200), ale při startu  počítače se mi zobrazilo upozornění: ,,Počítač může být ohrožen". Druhým antivirem byl McAfe. To už se mi už sice nezobrazovalo počítač může být ohrožen, ale pak zkončila licence a antivir se nesmazal. To mě docela mátlo. A když jsem stahoval třeba písničky, dokumenty atd.. tak se mi do PC dostaly viry, protože licence McAfe zkončila. Třetím antivirem bylo AVG. To byl nejlepší antivirus, protože objevil viry, co jsem nastahoval s dokumenty v PC, ale pak skončila licence a smazal se.

Čtvrtým antivirem byl AVAST. Ten se mi moc nelíbil a neuměl jsem s nim.  Pátým a zaroveň posledním antivirem byl a ještě je ESET NOD 32 ver.3, ale pak jsem stáhnul verzi 4.

Tento antivirus mi poradili kamarádi a jsem s nim 100% spokojen. Odhalí každý virus, co najde a umístní ho do karantény.

 

Norton internet security a Kaspersky jsem němel, ale Kaspersky a ESET jsou prý nejlěpší antiviry.

Kritika nortonu (moc příjemná neni):

Norton Antivirus je poměrně spolehlivý a hned tak nějaké viry vám do počítače nepustí, tedy a předpokladu, že povolíte průběžnou aktualizaci virových bází. Kritika však říká, že Norton Antivir je velmi těžkopádný, pracuje pomalu a v RAM vám sežere kus paměti. Kromě toho u některých uživatelů odinstalace s sebou vzala i Windows a nezbylo než instalovat znovu. ->zdroj: tyl.cz

 

Stupnice pokojenosti autora článků s antiviry

 

1. Eset NOD 32 ver.4 a ESET Smart securty 4
2. Kaspersky
3. AVG
4. Avast
5. McAfe
6. NORTON internet security
7. Ashampoo Antiviru

Tato tabulka vyjadřuje názor autora na   antiviry. Nemá v úmyslu poškodit nějakou antivirovou společnost. Každý máme jiný názor na antiviry.

  

(c) U Mravenců

 

Anketa:

 

BlueBoard.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář